Перевозка лежачих больных по Киеву, области, Украине и за рубеж "МедЗаказ" - это медицинская компания, основной услугой которой являются специализированные перевозки лежачих больных по территории Украины и зарубежью. Целью компании является квалифицированная медицинская помощь, европейский уровень сервиса и индивидуальный подход к каждому пациенту.
Звоните круглосуточно

«МедЗаказ» — перевезення хворих по Україні та за кордон

«МедЗаказ» – сучасна медична служба, одним із напрямків роботи якої є транспортування хворих по території України та за її межами. Компанія продовжує розвиватися і вдосконалюватися з кожним днем. Ми намагаємося залучати надійних партнерів і досвідчених працівників, надаючи медичні послуги найвищого рівня.

Безпека пацієнтів

Перевезення хворих по Україні та за кордон

Транспортування лежачих хворих – досить складне завдання, яке потрібно довіряти лише справжнім професіоналам. Протягом багатьох років наша компанія надає такі послуги, адже для цього у нас є все необхідне: спеціальні автомобілі, моніторингове та реанімаційне обладнання, сучасні медикаменти і т. д.

Кожен реанімобіль оснащений:

 • Дефібрилятором;
 • Апаратом штучної вентиляції легенів;
 • Мішком Амбу;
 • Транспортними моніторами для спостереження за станом людини;
 • Електрокардіографом;
 • Глюкометром;
 • Пульсоксиметром;
 • Вакуумними носилками;
 • Засобами для іммобілізації і т. д.

Перед виїздом формується профільна або загальнопрофільна бригада, яка складається з висококласних фахівців. У компанії працюють педіатри, травматологи, кардіологи, нейрохірурги, онкологи, гастроентерологи та ін. Лікарі з великим професійним досвідом допоможуть доставити пацієнта в необхідне місце оперативно і безпечно, забезпечивши комфортні умови.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, розробляючи план перевезення з урахуванням діагнозу і самопочуття людини на момент поїздки. Основними цілями нашої медичної служби є:

 • Медичне обслуговування на найвищому рівні;
 • Створення сприятливих умов для надання професійної допомоги на дому або місці події;
 • Максимальне взаєморозуміння між лікарем і пацієнтом.

Як організувати медичне перевезення?Перевезти хворого

Після дзвінка в диспетчерський пункт слід детально розповісти про причини виклику, назвати точну адресу, а також описати, як можна швидше туди дістатися. У завдання диспетчерів входить вислухати того, хто телефонував і забезпечити його необхідною інформацією. За необхідності спеціаліст зможе організувати трансфер хворого в будь-який медичний заклад або додому. У найкоротші терміни він направить лікарів за вказаною адресою.

Необхідність перевезти хворого

Якщо з людиною трапився нещасний випадок або загострилася хвороба, слід терміново викликати медиків. Адже ситуації, в яких присутня загроза людському життю, вимагає надання екстреної допомоги. Диспетчери, оперативно прийнявши виклик, направляють на місце події виїзну бригаду. Медики прибудуть в найкоротші терміни: від 5 до 15 хвилин.

До постраждалого приїде кардіологічна, реанімаційна або інша спеціалізована бригада, що залежить від виду захворювання. При необхідності госпіталізації людини оперативно доставлять в будь-яку державну або приватну клініку. Послуга здійснюється на спеціально обладнаному реанімаційному автомобілі.

Компанія «МедЗаказ» пропонує якісне транспортування лежачих пацієнтів в будь-який населений пункт країни!