Перевезення лежачих хворих по Києву,
області, Україні та за
кордон
"МедЗаказ" - це медична компанія, основною
послугою якої є спеціалізовані перевезення
лежачих хворих по території України та
за кордон. Метою компанії є кваліфікована
медична допомога, європейський рівень
сервісу та індивідуальний підхід
до кожного пацієнта.
Телефонуйте цілодобово

Транспортування хворих (пацієнтів)

Медичне перевезення пацієнта – основний напрямок, яким успішно займається компанія «МедЗаказ» протягом багатьох років. Це важливий етап в процесі одужання людини: часом від швидкодії бригади може залежати життя людини. Саме тому злагоджена робота всіх ланок колективу дуже важлива, починаючи від першого дзвінка в диспетчерську службу і аж до прибуття в пункт призначення.Транспортування хворих (пацієнтів)

Послуги компанії

Наше безпосереднє завдання – в стислі терміни транспортувати пацієнта в медустанову для надання необхідної допомоги в будь-яку точку України. У вартість послуг входить переміщення на ношах в автомобіль, підйом на поверх, якщо в тому є потреба, а також розміщення в пункті прибуття. Також можливе транспортування хворих в санаторій на реабілітацію або трансфер додому після закінчення лікування. Що стосується перевезень за кордон, відстані – не завада. Кваліфіковані бригади володіють усіма необхідними знаннями для того, щоб забезпечити безпеку і збереження здоров’я клієнта.

Перелік послуг, які надає наша медична компанія:

  • Наземне перевезення хворих спецтранспортом;
  • Зустріч хворих на залізничному вокзалі і в аеропорту;
  • Супровід інвалідів і пацієнтів в особливих станах, таких як кома, хворі на апараті ШВЛ, потерпілі з політравмами.

Екстрене транспортування пацієнтів здійснюється в кілька етапів:

  • Прийом заявки диспетчером, збір даних про стан клієнта;
  • Прибуття бригади за вказаною адресою, огляд і оцінка ступеня тяжкості стану;
  • Навантаження хворого з урахуванням особливостей діагнозу;
  • Транспортування пацієнта в призначену медустанову для надання допомоги.

З огляду на специфіку

Компанія «МедЗаказ» є лідером медичних перевезень по Україні та за кордон, завдяки автопарку реанімобілів: вони мають просторий салон і дозволяють стояти в ньому в повний зріст, що спрощує надання допомоги потерпілому.

Безумовно, можна транспортувати пацієнтів на власному автомобілі або за допомогою служби таксі. Однак жоден стоковий автомобіль не в змозі забезпечити належний рівень іммобілізації, а отже й безпеки. Наш спецтранспорт оснащений м’якою підвіскою і має більший відсоток маневреності – це полегшує процес перевезення, скорочуючи час шляху і компенсуючи незадовільний стан дорожнього покриття. Особливо це актуально в разі викликів в приміських зонах, де стан доріг залишає бажати кращого.

Оснащення спеціального медичного транспорту нічим не поступається наповненню стаціонарної палати. Це дозволяє робити безперервний моніторинг життєво важливих показників і в разі раптового погіршення стану в екстреному порядку стабілізувати пацієнта.

Підвищена увага до кожного клієнта і скрупульозний відповідальний підхід, а також бездоганна репутація та використання останніх інновацій в медицині, роблять нашу компанію лідером в сфері медичних перевезень по Україні. Довіряючи організацію трансферу нашим фахівцям, ви можете бути впевнені, що все пройде гладко. Наше безпосереднє завдання – робити свою роботу ідеально і ще на один крок наблизити пацієнта до довгоочікуваного одужання.